WWE BATTLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE BATTLE

Registruokites tik wrestleriu vardais
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 The Cuting Edge:Edge sugrįžimas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Edge
Naujokas
Naujokas
Edge


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-21
Age : 32

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimePir. 01 21, 2008 5:24 pm

Pasigirsta Edge team ir jis išdižiai pasirodo ringe.Vis pradeda rėkti ir skanduoti senai besikovusio Edge vardą.Edge apsidairo ir pasiima mikrafą iš komentatorių.
Sveiki visi aš čia daug visko mačiau galiausei niekas man čia nepatiko tai atėjau susigražinti čia kas turi būti mano.Nusišypso.Ir jis yra pas vieną labai pažįstamą žmogų.Kurį aš sutriuškinsiu labai laisvai.Jis turi World Heawyweight Championo titulą.Visi šėlsta Edge dar labiau savimi pasitikintis sako:Atėjau ivesti savo tvarką nuo šiol čia bus pats kiečiausias iš visų.Aš.Ir žinai.Ką neivienas man nesutrukdys tapti Chempijonu.Aišku.K**a**l***ė***s** va***ike....
Edge ramiai stovi.Ir laukia kol jis pasirodys.
Atgal į viršų Go down
Chris Benoit
Įsijaučiantis
Įsijaučiantis
Chris Benoit


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-01-01

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimePir. 01 21, 2008 6:58 pm

Edge rašo:
Pasigirsta Edge team ir jis išdižiai pasirodo ringe.Vis pradeda rėkti ir skanduoti senai besikovusio Edge vardą.Edge apsidairo ir pasiima mikrafą iš komentatorių.
Sveiki visi aš čia daug visko mačiau galiausei niekas man čia nepatiko tai atėjau susigražinti čia kas turi būti mano.Nusišypso.Ir jis yra pas vieną labai pažįstamą žmogų.Kurį aš sutriuškinsiu labai laisvai.Jis turi World Heawyweight Championo titulą.Visi šėlsta Edge dar labiau savimi pasitikintis sako:Atėjau ivesti savo tvarką nuo šiol čia bus pats kiečiausias iš visų.Aš.Ir žinai.Ką neivienas man nesutrukdys tapti Chempijonu.Aišku.K**a**l***ė***s** va***ike....
Edge ramiai stovi.Ir laukia kol jis pasirodys.
Ibega C.Benoit ir padaro Edge Dragon suplex, pima mikrafa ir sako kad Dirzas MANO!
Atgal į viršų Go down
Edge
Naujokas
Naujokas
Edge


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-21
Age : 32

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimePir. 01 21, 2008 6:59 pm

Bi6ki paguli.Po to atsistojąs greitai atsitrenkia į virves ir su petimi nutrenkia jį vieną kartą.Pradeda jį iš karto daužyti.
Atgal į viršų Go down
Chris Benoit
Įsijaučiantis
Įsijaučiantis
Chris Benoit


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-01-01

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeAntr. 01 22, 2008 3:30 pm

Edge rašo:
Bi6ki paguli.Po to atsistojąs greitai atsitrenkia į virves ir su petimi nutrenkia jį vieną kartą.Pradeda jį iš karto daužyti.
pagaunu padarau rippler crossface, spjaunu i veida ir iseinu is ringo!
Atgal į viršų Go down
Edge
Naujokas
Naujokas
Edge


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-21
Age : 32

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeAntr. 01 22, 2008 4:19 pm

Atsistoja po netikėto spjūvio.Pasiima mikrafą.Ir pradeda kalbėti:
-Ei tu kalės*** vaik/*e* kuo save čia manai esąs atlikinėji niekam vertus smūgius.Net nemoki kautis.Nei kalbėti o tik ileki ir aptalžai visus čia mano šou aišku.Ir aš laukiau ne tavęs o Jeffo Hardžio.Taip Chris Benoit ne tavęs.Nusijuokia.Toks šūdžius net veiksmų nemoka padaryti.
Ateinu ir padarau belekeą ar čia protinga.Taip elgtis.Žinai po kovos su Jeffu aš padarysiu išimtį ir sutriuškinsiu tave.Aišku.Surėkia Edge.Atsipalaiduoja ir atsitrenkia į virves.Jeffai kalės vaike ar gali ateiti čia.Nes kitaip sudorosiu tavo Brolį Mattą...
Atgal į viršų Go down
jeff hardy
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
jeff hardy


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2007-12-11

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeAntr. 01 22, 2008 6:37 pm

ka tu ce darai edge as greyt ibegu ir ustokius zodzius atlieku twist of fate ir swanton bomb
Atgal į viršų Go down
Edge
Naujokas
Naujokas
Edge


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-21
Age : 32

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeAntr. 01 22, 2008 6:47 pm

Kažkaip išsisuka iš swanton bomb ir nieko nelaukęs pradeda jį trankyti kol jis guli.
-Pasako aš čia atėjau sužlugdyti tavo karjeros.
Spardo jį kiek gali.Po to atsispiria nuo virvių.Ir išsipiria jį iš ringo Edge nusivelka maikę.Ir nuėjęs į kitą pusę pasiima kėdę.
Atgal į viršų Go down
jeff hardy
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
jeff hardy


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2007-12-11

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeTr. 01 23, 2008 10:38 am

as tai padarau dragon suplex arm drag ir hurricanrrana
Atgal į viršų Go down
Chris Benoit
Įsijaučiantis
Įsijaučiantis
Chris Benoit


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-01-01

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeTr. 01 23, 2008 6:45 pm

jeff hardy rašo:
as tai padarau dragon suplex arm drag ir hurricanrrana
 as ibegu ir padarau diving headbutt edge, tuomet paspaudziu ranka jeff ir iseinu
Atgal į viršų Go down
Edge
Naujokas
Naujokas
Edge


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-21
Age : 32

The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitimeTr. 01 23, 2008 8:26 pm

Edge guli ir raitosi iš skausmo.Sukaupia visas jėgas ir atsistoja.
-Ei ei suskiai abu.Ir jūs čia vadinat kad galite iveikti mane.Manęs niekas neiveiks.Paiima kėdę ir laukia Jeffo bei Chris.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Cuting Edge:Edge sugrįžimas   The Cuting Edge:Edge sugrįžimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The Cuting Edge:Edge sugrįžimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
WWE BATTLE :: SmackDown :: SmackDown kalbos/iššūkiai-
Pereiti į: